Tulokset

Tulokset 24.11.19
Luokka I He C E.B.Special pisteet alakerta %
1 Angelika Järvinen Elmo 143,5 41 68,33
2 Kaisa Peippo Fanta 142,5 41 67,86
3 Ronja Kallioinen Feigh Fern 138,5 40 65,95
4 Jenna Pulkkinen BB 136 39 64,75
5 Noora Tuomola Koral 135,5 39 64,52
6 Kerttu Hirvonen Lumi 132 39 62,85
7 Veera Mattila Laku 129 39 61,42
8 Aada Harju Ruby 128 40 60,95
9 Helmi Tiilikka Harri 125 38 59,52
10 Kia Pelkonen Laku 115,5 36 55
11 Reea Viitamäki Harri 113 34 53,81
12 Laura Salminen Ismo 98,5 29 46,9
13 Elsa Mäkiranta Lasse 134,5 38 64,04 hyl.
14 Julia Liiri Nita 123,5 35 58,81 hyl.
15 Moona Venäläinen Nita 117,5 34 55,95 hyl.
Luokka II He B:0 pisteet alakerta %
1 Betty Niemi Into 156,5 45,5 62,6
2 Ronja Kallioinen Feigh Fern 149,5 44 59,8
2 Ulla Vilkka Ibbe 149,5 42,5 59,8
4 Venla Kylmälä Fanta 146,5 41,5 58,6
5 Linda Lamminluoto Lissu 143 40,5 57,2
6 Seija Siitonen Sepe 142,5 42 57
7 Reea Viitamäki Nita 136,5 39,5 54,6
8 Jenna Pulkkinen Sepe 135,5 40 54,2
9 Helmi Tiilikka Lumi 135 39,5 54
10 Anna Nikkanen Ismo 134,5 39,5 53,8
Luokka III A-merkin kouluohjelma pisteet alakerta %
1 Linda Lamminluoto Elmo 166 44,5 61,5
2 Jaana Happonen Ibbe 162 44,5 60
3 Aija Seisalo Ruby 162 43 60

 

Estekisat 19.10.  
Luokka I Puomirata   virhepisteet
1 Elsa Mäkiranta Lasse 0
2 Nia Honkanen Riko 0
3 Erika Patolinna Rolek 0
4 Veera Mattila Mixu 0
5 Elsa Mäkiranta Riko 0
6 Noora Tuomola Koral 0
7 Moona Venäläinen Kerttu 0
8 Mea Lainio Mixu 4
Luokka II a Ristikkorata ponit virhepisteet
1 Noora Tuomola Koral 0
2 Elsa Mäkiranta Riko 0
3 Veera Mattila Laku 0
4 Kia Pelkonen Rolek 0
6 Mila Natunen Koral 0
7 Otso Västilä Laku 0
8 Meri Lainio Rolek 0
Luokka II b Ristikkorata hevoset
virhepisteet aika
1 Helmi Tiilikka Fanta 0 27,22
2 Laura Salminen Kerttu 0 27,72
3 Leena Vilkka Ruby 0 28,51
4 Ronja Ihalainen Lumi 0 29,91
5 Anna Mattila Into 4 42,94
6 Linda Lamminluoto Harri 4 53,6
7 Angelika Järvinen Ryby hylätty
Luokka III 60 cm
1 Ronja Kallioinen Feigh Fern 0 20,44
2 Helmi Tiilikka BB 0 20,65
3 Ulla Vilkka BB 0 20,72
4 Alli Tukiainen Ruby 0 23,53
5 Linda Lamminluoto Lissu 0 32,31
6 Aada Harju Lumi 4 40,6
7 Adeliina Koski Lumi 0 40,47
8 Kaisa Peippo Fanta 4 41,88
9 Anna Mattila Into 4 43,88
10 Ronja Ihalainen Lissu 4 45,85
11 Venla Kylmälä Fanta 4 47,03

 

Tulokset 22.9. 19
Luokka IV Rataharjoitus pisteet yht. alakerta %
1 Veera Mattila Laku 127,5 59 70,8
2 Kia Pelkonen Rolek 107 49 59,4
Luokka I Sij. 4
He C Harrasteluokan kouluohjelma 2016 pisteet yht. alakerta %
1 Ronja Kalloinen Feigh Fern 134 40,5 70,5
2 Linda Mankki Bela 125,5 39 66,1
3 Jade Toivonen Lumi 124 39 65,3
4 Helmi Tiilikka Ode 119 38 62,6
5 Ulla Vilkka BB 118 37,5 62,1
6 Aada Harju Ruby 117,5 38 61,8
7 Veera Mattila Laku 117 36,5 61,6
8 Elsa Mäkiranta Lasse 116,5 37 61,3
9 Kerttu Hirvonen Nita 108,5 37 57,1
10 Venla Salonen Sepe 108,5 36,5 57,1
11 Julia Liiri Nita 100 34 52,6
12 Noora Tuomola Koral 98 33,5 51,6
Luokka II K.N. Special Sij. 3 pisteet yht. alakerta %
1 Betty Niemi Into 160,5 46 64,2
2 Linda Lamminluoto Lissu 156 44 62,4
3 Helmi Tiilikka Lumi 147,5 43,5 59
4 Venla Kylmälä Fanta 145,5 43 58,2
5 Angelika Järvinen Lissu 145 42,5 58
6 Reea Viitamäki Ibbe 141,5 43,5 56,6
7 Viivi Auvinen Lumi 139,5 41 55,8
8 Laura Salminen BB 133 40,5 53,2
9 Anna Nikkanen Fanta 115 37,5 46
Luokka III
He B B-merkin kouluohjelma pisteet yht. alakerta %
1 Aija Seisalo Ode 154 54 67
2 Jaana Happonen Ibbe 152,5 53,5 66,3

 

 

Hyvinkään Ratsastuskeskus Ky

Hyyppäräntie 127
05800 Hyvinkää

Puhelinpäivystys

arkisin klo 15 – 16.30
puh. 040 563 4163

hyvinkaanratsastuskeskus@gmail.com
hyvinkaanratsastuskeskus.fi

SRL ry

26b8267e30a16cdf2a39ac0e4c019f8c3ae72a22

SRL:n hyväksymä ja valvoma ratsastuskoulu, laatutallimerkintä myönnetty joulukuussa 2015.

Marikoo Kotisivuratkaisut